Whatsapp Canlı Destek Butonu
02129095753
  0 (552) 610 3333
info@kurumsalpatent.com.tr

Yurt Dışı Patent Tescil

Yurt Dışı Patent Tescil

Yurtdışı Patent Tescil Hizmeti

Ülkemizde ve tüm dünyada birçok ürün üretiliyor. Ürünler belli başlı prosedürler çerçevesinde hem yurt içi hem yurtiçi satışa sunulabilir. Bu ürünler için belli başlı izin ve belgeler almak gerekiyor. Yurtiçinde patentini aldığımız ürünler üzerinde her türlü hakka sahip oluyorsunuz. Patent bir ürünün buluşu ve üretimi sonrasında sahibine belli haklar sunan bir uygulamadır. Patenti alınmış olan bir ürün yurt içinde her türlü satışa sunulabilir, patenti ait olan kişi tarafından satışı durdurulabilir. Patent sahibi olmak, bir ürünün tasarlanması satılması veya devredilmesi hakkını sizlere sağlar. Türkiye'de patenti bulunan bir ürünün yurtdışında satılabilmesi için de patent tescili yaptırmak gerekiyor. Yurtdışı patent tescil hizmeti kapsamında faaliyet gösteren firmamız, uzman danışmanlar sayesinde birçok patent araştırması yapılıyor.

Yurtiçi Kullanılan Patent Yeterli Değil

Türkiye'de alınan patent veya yeterlilik belgesi yurtdışı için aynı imkânları doğurmaz. Yurtiçinde almış olduğunuz patent, yurt içindeki tüm haklarını size bağışlar. Patentli ürünler yurtdışında da tüm haklarının korunması ve haklarının sağlanabilmesi için aynı şekilde yurtdışında patent almak gerekiyor. Bu yüzden satış yapılacak veya üretilecek olan ürünler, hangi ülke üzerinde kullanıyorsa o ülke için patent başvurusu yapılmak zorundadır. Patent başvurusu yapılırken karşılaşılan birçok sorunlar tarafımızca ortadan kaldırılıyor. Yurtdışı patent tescil hizmeti konusunda bilgi ve deneyime sahip olan danışmanlarımız tarafından, sistemli bir şekilde patent alma işlemleriniz yapılıyor.

Yurtdışı Patent Hizmetleri

Yurtdışı patent tescil hizmeti konusunda bilgi ve deneyimli kişiler sizler için yardımcı olmaya devam ediyor. Uzman çalışanlarımız sağlamış olduğu birçok bilgi ve deneyim sayesinde patent destek konusunda uzmandır. Her türlü bilgi ve deneyime sahip olan uzmanlarımız, geçmiş yıllarda yapmış olduğu birçok görüşmelerden patent sağlama konusunu başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Patent danışmanlık firmamız, yurtdışında aynı görevde olan meslektaşlarıyla planlı bir şekilde çalışarak, patent tescil hizmetleri alanında danışmanlık sunmaktadır. Profesyonel ve her konuda bilgi sahibi olan danışmanlarımızdan yardım ve destek alabilirsiniz. Firmalar için gerekli olan patent başvuruları ve araştırmaları tarafımızca en iyi şekilde hazırlanıp yapılıyor. Detaylı bilgi için firmamıza ulaşarak yardım alabilirsiniz.