Whatsapp Canlı Destek Butonu
02129095753
  0 (552) 610 3333
info@kurumsalpatent.com.tr

Yurt Dışı Marka Tescil

Yurt Dışı Marka Tescil

Yurt Dışı Marka Tescili Hizmeti

Ülkede bütün dünyada birçok ürün kullanılıyor. Bu ürünler hem yurt dışı yurt dışında kullanılabilen özelliklerdedir. Yurtdışında faaliyet gösteren birçok firma bulunuyor. Bu firmaların hem yurt içi hem hisse satışı ve işlemleri mevcuttur. Yurtdışında ihracat ve ithalat anlamında birçok ürün giriş çıkışı yapılıyor. Yurt içinde kullanılan marka tescili yapılan her türlü ürün, yurt içinde birçok haklara sahiptir. Yurt içinde belli başlı haklara sahip olan markalar yurtdışında da aynı haklara sahip değildir. Aynı haklara sahip olabilmesi için markanın bulunduğu ülkede tescillenmesi gerekiyor. Birçok firma yurtdışına ihracat yapıyor. Yapmış olduğu ürünlerin belli başlı haklarına sahip olabilmesi için tescilli olması gerekiyor. Marka tescili her işletme için oldukça önemlidir. Yurtdışı marka tescili hizmeti kapsamında sunacağımız hizmetler doğrultusunda, marka tescili konusunda birçok bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yurt Dışında Marka Tescil Edilmezse Hak İddia Edilmez

Yurt dışında üretilen bir markanın patenti de bütün hakları yurt dışında da korunabilir. Tasarım logosu her türlü işleri yurt dışında aynı şekilde koruyabilecek birçok yasa bulunuyor. Markanın korunması ve haklarının savunulması için yurtdışında tescil edilmesi gerekiyor. Türkiye'de işletilmekte olan şirket ve firmalar, yurtdışında aynı faaliyeti gösterecek ise, yurtdışında da firmanın bütün haklarının korunabilmesi için markasının tescil edilmesi gerekiyor. Tescil işlemleri doğrultusunda faaliyet gösteren firmalar yurtdışında da aynı haklara sahip olacaktır. Firmanın geleceği ve teminatı açısından, marka tescil konusu faaliyet gösterecek her ülkede oldukça önemlidir. Yurtdışı marka tescili hizmeti, kapsamında sunmuş olduğumuz birçok faaliyetlerden faydalanabilirsiniz.

Marka Tescil Hizmetleri

Yurtdışı marka tescili hizmeti kapsamında sunmuş olduğumuz hizmetler doğrultusunda, bir ürünün patentini her yerde kullanabileceğiniz ürünlerin marka tescili profesyonel bir şekilde yapılmalıdır. Marka tescil danışmanlığı,  firmamızda uzman danışmanlar tarafından, bir ürünün marka araştırması, yurtdışında kullanılabilirlik durumu, markaların seçimi ve araştırılması profesyonel çalışanlarımız tarafından araştırılıyor ve sizlere sunuluyor. Uzmanlarımız her türlü marka takibi ve marka değiştirme işlemlerini profesyonel şekilde araştırıyor ve sizler için tasarlıyor. Uzmanlarımızdan marka tescili konusunda her türlü yardım ve desteği alabilirsiniz.