Whatsapp Canlı Destek Butonu
02129095753
  0 (552) 610 3333
info@kurumsalpatent.com.tr

Logo Tescili

Logo Tescili

Logo Tescil Hizmeti

Ülkemizde ve tüm dünyada birçok ürün üretiliyor. Üretilen ürünler ve faaliyet gösteren firmalar kendilerini diğer firmalardan ve ürünlerden ayırmak için belli başlı Logo ve amblem kullanıyor. Bu logo ve amblemler ürün ve firmalara ait belli başlı işaretlerdir. Logo aynı zamanda da bir marka olduğu için tescil edilmesi gereken bir kavramdır. Bir işletmenin veya firmanın üretmiş olduğu ürünü veya hizmeti logo ile ortaya çıkarması için gerekli mercilere kayıt ettirmesi gerekiyor. Logolar bir firmanın veya bir ürünün ait olmuş olduğu tüm özellikleri kapsayacak olan belli belli başlı işaretlerdir. Logo tescili birçok aşamadan geçirilerek yapılıyor. Bunun için profesyonel logo tescil hizmeti alarak kolay bir şekilde bu işlemleri atlatabilirsiniz.

Logo Tescili Yaptırmanın Önemi

Logo tescili yaptırmak ürünün tüm hakları korumak için oldukça önemlidir. Logo tescili yaptırırken birçok aşamadan geçmek gerekiyor. İlk olarak logonuzu sorgula işleminden geçirmek gerekiyor. Belirlemiş olduğunuzu bunun başka bir firmalar tarafından kullanılıp kullanılmadığı araştırmalıdır. Logo tescil hizmeti konusunda uzman danışmanlarımız sizin için logo araştırmasını profesyonel bir şekilde yapıyor. Logo sorgulamasının ardından herhangi bir kişiye ait değilse tescil işlemleri başlatılıyor. Marka sorgulama hizmeti danışmanlarımız tarafından gerekli mercilere başvuru yapılarak detaylı bir şekilde araştırılıyor. Bu doğrultuda alacağınız güvenli hizmetler neticesinde logo tescil hizmete tarafımızca başlatılıyor.

 

Danışanlarımızdan Logo Tescil Yardımı Alın

Logolar nasıl tescil işlemleri başlatılmasının ardından belli başlı başvuru şekilleri yapılarak logo tescil işlemleri sonlandırılıyor. Logo tescil hizmeti kapsamında danışmanlık hizmeti sunan firmamızda, birbirinden bilgili ve deneyimli uzman arkadaşlarımız logo tescil hizmetini sizler için araştırıyor ve gerekli olan tüm yöntemleri sizlere sağlıyor. Logolar tescil ettirmeden önce firmamız danışmanları ile görüşerek her türlü bilgi ve deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Logo sorgulamaları firmamızdan güvenli bir şekilde yapılıyor. Logo tescil uygulamaları yapıldıktan sonra, herhangi bir detay ve negatif bir durum yok ise logo tescil hizmetleri onaylanıyor. Profesyonel danışanlarımızdan logo tescil hizmeti konusunda her türlü yardım ve destek alabilirsiniz. Güvenli bir şekilde logo tescil hizmetleri kapsamında faaliyet sunuyoruz.