Whatsapp Canlı Destek Butonu
02129095753
  0 (552) 610 3333
info@kurumsalpatent.com.tr

Neden Biz

Neden Biz

Neden Biz

Sınai Mülkiyet Hakları tescili konusunda hizmet veren firmamız sektörde en iyi firmalar arasında yerini almış bir firmadır. Çok geniş bir müşteri portföyüne sahip olan firmamızda marka tescili, patent tescili, tasarım tescili gibi alanlarda oldukça profesyonel bir hizmet alma şansınız bulunuyor. Firma olarak son derece yüksek kalite standartlarında hizmet veriyor olmamız bu alanda tercih edilebilirliğimizi arttırmaktadır. Ancak birçok insan tarafından tercih edilmemiz yalnızca bununla da sınırlı değildir. Birçok farklı şekilde insanlara hizmet veren firmamız güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Sektörün öncü firmalarından biri haline gelen firmamızda çalışan personellerimiz de en iyi iş tecrübesine sahip olan insanlardır. Kalitesi yüksek olan çalışmalarımız sayesinde insanların firmamızı tercih etmesi daha da kolay hale gelmektedir.

 

Müşteri Bilgileri Gizliliği

Yüksek bir iş tecrübesi ve bilgi birikimi sayesinde firmamız insanların marka ve tescil konularında daha iyi hizmet almasını sağlamaktadır. Bu hizmetleri veren personellerimiz alanlarında gerekli her türlü eğitimi almış olan ve son derece tecrübeli, piyasayı da yakından takip eden insanlardır. Bu insanların verdiği hizmetler sayesinde tescil ve patent hizmetleri konusunda en ufak bir sorun ile karşılaşma riskiniz olmayacaktır. Bunların yanında müşteri bilgilerinin gizliliği de firmamız tarafından büyük bir önem taşımaktadır. Tüm müşterilerimizin kişisel verileri firmamız tarafından en iyi şekilde korunmakta ve hiçbir şekilde 3. Şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Bu da sektörde çok tercih edilen firmalardan biri olmamızı sağlamıştır.

 

Yeniliklere Yer Veren Hizmet Anlayışı

Firmamız her zaman müşterilerine kaliteli şekilde hizmet vermeye gayret etmektedir. Bu alanda verdiğimiz hizmetlerde standartlarımızı yüksek tutmaya her zaman önem veriyoruz. Özellikle tüm teknolojik yenilikleri bünyesinde barındıran firmamız sektör hakkındaki tüm gelişmelere de ilk olarak vakıf olmaktadır. Bu da müşterilerimizin haklarını korumak adına bizlere en iyi olanağı sunmaktadır. Birçok insanın patent ve tescil konularında firmamızı tercih etmesinin en büyük nedenlerinden birisi de bu alanda sürekli olarak gelişen bir yapıya sahip olmamızdır. Doğru, dürüst ve güvenilir şekilde verdiğimiz hizmetler sayesinde vermiş olduğunuz emekler de tamamen güvence altında olacaktır.