Whatsapp Canlı Destek Butonu
02129095753
  0 (552) 610 3333
info@kurumsalpatent.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız uzun sayılabilecek bir süredir hem ülke içerisinde hem de yurtdışında sınai mülkiyet hakları tescili alanlarında profesyonel bir hizmet vermektedir. Hizmet standartları konusunda son derece özverili bir şekilde çalışan firmamız hemen her türlü patent ve tescil hizmetleri konularında müşterilerine en iyi desteği sunmaya özen gösteriyor. Firmamız kurulduğu tarihten bu yana kalite çizgisinden şaşmadan ve son derece özverili çalışma ekipleri ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Yılların tecrübesi ile patent ve tescil alanlarında hizmetlerini devam ettiren firmamız hemen her türlü konuda insanlara gerekli hukuki destekleri sunmaya özen gösteriyor. Yetkilendirilmiş olan personellerimiz alanlarında son derece uzman kişiler olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya gayret ediliyor.

Misyonumuz

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarında her zaman doğru, tarafsız ve son derece profesyonel çalışmaya özen gösteren bir firmadır. Sektörde önemli bir yer edinen ve geniş müşteri kitlesine hizmet veren firmamız yüksek kalite standartlarında çalışmaya devam etmektedir. Alanında en iyi personeller ile çalışan firmamız birçok önemli belgeye sahip olan ve bu belgeleri de profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde kullanmaktadır. Ancak bu alandaki çalışmaların yalnızca belge ile sınırlı olmadığının bilincinde olan firmamız her konuda da gerekli özen ve titizliği göstermektedir. Farklı alanlarda faaliyet gösteren müşterilerimize aynı kalite düzeyinde hizmet veriyor olmamız bu alandaki tercih edilebilirliğimizi her zaman daha da geliştirmeye devam edecektir.

Vizyonumuz

Patent ve tescil alanında hizmet veren firmamız yenilikçi bir hizmet anlayışına sahiptir. Daima kendini geliştiren yeniliklerden ve teknolojiden haberdar olan bir ekip ile çalışmaya gayret ediyoruz. Bu alanda yaptığımız çalışmalarda hem müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduruyoruz hem de müşterilerimizin gizlilik isteklerine her türlü saygıyı gösteriyoruz. Müşteri bilgilerinin gizliliği firmamızın en çok üzerinde durduğu konular arasındadır. Bunun yanında bu alanda belli bir kariyer edinmiş ve yılların tecrübesine sahip olan insanlar ile çalışmaya da gayret ediyoruz. Firmamızın her geçen gün biraz daha gelişmesi ve müşteri portföyünü arttırması ise tamamen profesyonelliğinden kaynaklanmaktadır. Hızlı, güvenilir ve son derece nitelikli hizmetlerimiz sayesinde insanlar kendi emeklerini koruma altına alma imkanı buluyorlar.